Odnowa w Duchu Św.
  Kurs Filip
Strona główna
 

 

Weekendowe rekolekcje

Czy spotkałeś w swoim życiu Boga? Osobiście, twarzą w twarz? Czy rozmawiałeś z Nim? Czy jadłeś z Nim śniadanie w barze, czy byłeś z Nim w kinie, na spacerze? Czy miałeś kiedyś niezbitą pewność, że jest, że słucha, że rozumie? Czy dotykałeś Jego szat, Jego ran? Czy ocierałeś pot z Jego ciała, a może czułeś, jak On ociera Twój pot i opatruje Twoje rany? Czy stawałeś przed Nim jak przed królem, z wrażenia nie mogąc wykrztusić słowa? Czy może z niedowierzaniem patrzyłeś, jak schyla się, by poprawić Ci sznurowadła, i z miłością całuje Twoje stopy? Czy spotkałeś takiego Boga? Czy taki Bóg Ci się wydarzył?

A taki Bóg się w Tobie zakochał!

I to jest propozycja dla Ciebie: On sam - Jezus Chrystus!

 

Kurs Filip to weekendowe spotkanie ewangelizacyjne.

Jest on jedną z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które uważają to za bujdę. Mogą nań jechać zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają.

 

My, którzy organizujemy ten kurs, nie jesteśmy ani świętymi, ani nawiedzonymi prorokami, ani sekciarzami. Jedni z nas studiują, inni pracują czy też prowadzą firmy, jeszcze inni są na emeryturze - jesteśmy tacy jak Ty. Jednak każdy z nas w pewnym momencie swojego życia spotkał kochającego nas Boga. Chcemy dalej przekazywać Jego miłość.

 

Diakonia Ewangelizacyjna wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym przy par. św. Michała Archanioła w Warszawie

 

Oficjalna strona kursu: www.kursfilip.pl

Nasz adres mailowy: filip@kursfilip.pl

 

Strona główna |  Linki |  Mapa strony
design by VENTI