50-lecie Obrazu Matki Bożej 2012

Program rocznicy 50-lecia ofiarowania Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej dla naszej parafii przez ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski

Poniedziałek – Środa,
24 – 26 września 2012
Msze św. o godz. 18:00 z homilią maryjną (wygłosi o. Tomasz, karmelita). Po Mszach godzinne czuwania modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.
Piątek, 28 września 2012
Msza św. w kaplicy OO. Karmelitów o godz. 18:00 z homilią maryjną. Po Mszy godzinne czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.
Sobota, 29 września 2012
O godz. 17:00 z kaplicy OO. Karmelitów wyrusza procesja maryjna z Obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej do kościoła parafialnego św. Michała Archanioła, którą poprowadzi J. Em. ks. kardynał Kazimierz Nycz. Zakończy się ona uroczystą Mszą św. o godz. 18:00 z aktem zawierzenia Matce Bożej wszystkich parafian, pod przewodnictwem J. Em. ks. kardynała Kazimierza Nycza.